חדשות ופסיקה
 
 
קישורים שימושיים
 
 עמוד הפייסבוק של עו"ד רקפת שפיים מרדכי>>

אודות

דף הבית >> אודות

רקע מקצועי

עו"ד רקפת שפיים מרדכי בעלת תואר ראשון במשפטים (LLB) ותואר שני במשפטים,(LLM) בהצטיינות, מאוניברסיטת תל אביב. חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004.
כתבה מאמרים מקצועיים בתחום של דיור מוגן לכתבי עת שונים, ובעבר כתבה טור קבוע בעיתון העסקים "גלובס".
ייסדה ופתחה תחום של גישורים ובוררויות בתחום של דיור מוגן.

עו"ד שפיים מרדכי מתמחה במשפט מסחרי ובמקרקעין, ליוותה וייצגה לקוחות בעסקאות נדל"ן מגוונות. על כל ההיבטים השונים של תחומי ההשקעות והפיתוח. לרבות תכנון הרכישה, הרכישה עצמה ובדיקת הנאותות, ליווי ההיבטים המימוניים של העסקה ועוד.
בשנים האחרונות שימשה עו"ד שפיים מרדכי כיועצת משפטית של קבוצת חברות בתחום הנדל"ן ודיור מוגן. במסגרת תפקידה היא טיפלה בעסקאות גדולות ומורכבות, ליוותה וייצגה את הצד הקבלני והיזמי בעסקאות, ערכה עסקאות למכירה ורכישה של דירות ונכסים, ליוותה מכרזים שונים, טיפלה בכל ההיבטים הנחוצים בעסקאות מול הרשויות והמוסדות השונים (מנהל מקרקעי ישראל, רשויות מוניציפאליות, חברת חשמל, תאגידי המים וכו'), ערכה הסכמי בנייה קבלניים, הסכמים ספקים וכו'.

התמחות - דיור מוגן

בין היתר, עו"ד שפיים מרדכי ליוותה משפטית את פעילותה המשפטית של אחת מרשתות הדיור המוגן הגדולות והמוכרות בישראל. בתפקידה זה, הייתה אחראית על עריכת החוזים עבור רשת הדיור המוגן, ניהול משא ומתן מול הדיירים, גיבוש הבטוחות שיוצעו לדיירים, ליווי בהליכים משפטיים בשאלות עקרוניות ומהותיות בדיור מוגן, מתן חוות דעת בשאלות בנושאים הקשורים בדיור מוגן וליווי פרויקטים חדשים.
בנוסף, נטלה חלק בגיבוש חקיקת חוק הדיור המוגן וכיום היא כותבת מאמרים מקצועיים ופרשנות משפטית בנושאי נדל"ן ודיור מוגן.

למידע נוסף אודות פרויקטים של דיור מוגן לחצו כאן

 

 
 
טלפון : 09-7655516
נייד : 052-2654543
© כל הזכויות שמורות לעו”ד רקפת מרדכי שפיים
אודות דיור מוגן נדל"ן משפט מסחרי פרסומים מאמרים לקוחות ממליצים גישור בדיור מוגן צור קשר  
 
איל פור בניית אתרים מומחים בפרסום בגוגל בישראל