אייקון מכתבי תודה

לקוחותיי ממליצים

אנחנו מודים לך על העבודה שעשית למעננו בשני נושאים:
1. מעבר לדיור מוגן : ברור לנו שבלעדייך היינו מפספסים חלק מהפרטים החשובים. השליטה שלך בתחום הדיור המוגן היתה לנו לעזר רב.
2. מכירת דירתנו : גם כאן הכל זרם למישרין וההסכם שהגעת אליו עם הקונים היה הוגן כלפי שני הצדדים.
מעבר לביצוע המושלם מצאנו בך מקור של ידע, נועם הליכות, ואדם כלבבנו. מאחלים לך שתמשיכי ככה ותוסיפי עוד לקוחות מרוצים כמונו.

בברכה,
מינה וחיים ניסני
תודה רבה על טיפול מסור וליווי אישי במשא ומתן מול בית הדיור המוגן בו בחרתי לגור.
התנהלותך המקצועית והנעימה עזרה לנו להבין ולפשט את החוזה הארוך והסבוך.
בזכות ניסונך הרב בתחום הצלחנו להכיר מה זכויותי בעת הכניסה לבית דיור מוגן.

תודה על הכל,
נורה רינסקי
השבוע סיימנו לחתום על הסכם מגורים בדיור מוגן עבור אימא שלנו. תהליך מורכב, משפטית ורגשית. תהליך המצריך סיוע ותמיכה , הן בנבכי הסוגיות המשפטיות והן במישור העסקי וכמובן בתהליך הרגשי. וגילינו אותך.. עורכת דין נבונה ומקצועית, כמו גם רגישה ומבינה. הבנת המורכבות של הדיור המוגן , בו את שולטת בצורה יוצאת דופן (וזאת אוכל אני לומר, כמי שמשמשת בצוותי הנהלה של דיורים מוגנים ובתי אבות בשנים האחרונות), הבנת החוק, יכולת תקשורת מצוינת עם אנשי הדיור המוגן וכמובן עם אימא ועמנו בני המשפחה , הביאה אותנו לחתימה מוצלחת של ההסכם. יש בך שילוב יוצא דופן של מקצוענות , יכולת דיוק וירידה לפרטים עם רגישות אנושית יוצאת דופן. בעיני המקצועיות, בלתי אפשרי לערוך הסכם בדיור המוגן , מבלי להכירו לעומק ממש כפי שאת מכירה את הענף. תודה על הנשמה הגדולה שהבאת למשפחתנו, תודה על המקצועיות המיוחדת, על הליווי המשפטי והרגשי עד לחתימת החוזה , ומעבר אליו. מאחלים לך ש"תמריאי" רחוק ותביאי את הצדק וההגינות גם אל הקשישים שזקוקים לה כל כך.
המוני תודות מכל הלב, עודדה , איציק ורות
רוצות להודות לך על הטפול היעיל העניני והנעים בהסכם כניסה לבית מוגן. תוך כיומיים בלבד הצלחנו לסגור חוזה לשביעות רצוננו וזאת בזכות החריצות המקצועיות והנועם שלך. הרגשנו שיש מי שלוקח אחריות ומקדם את בקשותינו בנחישות ובאחריות.
מאחלות לך הרבה הצלחה בהמשך הברטוריות – פנינה אורית וניצה .

אני מבקשת להודות לך מקרב-לב על הטיפול האמיץ מול בית הדיור המוגן בו שוהה אמי. אילולא המאבק שניהלת בשמנו, אילולא השרות המקצועי, האחראי והמוסרי לא היינו זוכים לתוצאה המיוחלת והרווחית לה הגענו. תודה-תודה על כל אלו.

למשרד עו"ד רקפת שפיים
ביקורת מאת ריבי שדות
ב- 22/3/2013 ציון 5
שקופית קודמת
שקופית הבאה
דילוג לתוכן