לקוחותיי ממליצים

רקפת שלום,

אנחנו מודים לך על העבודה שעשית למעננו בשני נושאים:
1. מעבר לדיור מוגן : ברור לנו שבלעדייך היינו מפספסים חלק מהפרטים החשובים. השליטה שלך בתחום הדיור המוגן היתה לנו לעזר רב.
2. מכירת דירתנו : גם כאן הכל זרם למישרין וההסכם שהגעת אליו עם הקונים היה הוגן כלפי שני הצדדים.
מעבר לביצוע המושלם מצאנו בך מקור של ידע, נועם הליכות, ואדם כלבבנו. מאחלים לך שתמשיכי ככה ותוסיפי עוד לקוחות מרוצים כמונו.

בברכה,
מינה וחיים ניסני


04/06/2018
כא' בסיון תשע"ח

אל: הגב' עו"ד רקפת שפיים

הנדון: הסכם לדיור מוגן

ברצוננו להודות לך על הטיפול המסור שנתת לנו בייצוג וניהול המו"מ מול הצוות המשפטי של חברת עזריאלי.
במקרה שלנו, אי הוודאויות המאפיינות פרויקט הנמצא בשלבים התחלתיים של בניה והקמה, חייבו בחינה קפדנית. היה צורך להכניס שינויים רבים, שיבטיחו את השגת מלוא זכויותינו, במגוון רב של תרחישים אפשריים.
ראוי לציין שלמרות הלחצים של החברה, דחית את החתימה על החוזה, עד לקבלת כל ההתחייבויות הנדרשות מהחברה, ולשביעות רצוננו.
בשילוב המרשים של נכונות להקשיב לנו, לצד המענה הענייני והמקצועי שנתת, הקנית לנו ביטחון רב בהתקשרות עם חברת עזריאלי- פאלאס- להבים.
על כל אלו ברצוננו להודות ולהביע את הערכתנו כלפיך.

בברכה,
אסתר ואיתמר דישון


רקפת יקרה,

תודה רבה על טיפול מסור וליווי אישי במשא ומתן מול בית הדיור המוגן בו בחרתי לגור.
התנהלותך המקצועית והנעימה עזרה לנו להבין ולפשט את החוזה הארוך והסבוך.
בזכות ניסונך הרב בתחום הצלחנו להכיר מה זכויותי בעת הכניסה לבית דיור מוגן.

תודה על הכל,
נורה רינסקי


מכתב המלצה –

הגעתי לרקפת דרך חיפוש אינטרנטי – מעט משונה כאשר מחפשים עורך דין
מעבר לדיור מוגן הוא תהליך מורכב, מרובה חששות, ויקר.
רקפת התגלתה כעזרה המיטבית: הרבה הבנה ונסיון, הבנה איך מערכת הדיור המוגן עובדת, על מה להקפיד ואיך ניתן לשנות את החוזה ה "סטנדרטי" שלא משנים אותו.
בנוסף, המון אמפטיה והבנה לצרכים הריגשיים – עזרה אמיתית.

המלצה גורפת

ערן ג.


רקפת,

עבדנו ביחד לזמן מרוכז ומאומץ וככזה מאוד אינטנסיבי ועל אף הזמנים הקצרים והאתגרים שבדרך הגענו (הרבה בזכותך) לקו הסיום מוכנים ובמצב טוב פי כמה משהיינו לו לא היינו לוקחים אותך כעורכת הדין להורי במעבר לדיור המוגן.
כמי שזכתה להכיר את התחום רק לאחרונה וכנראה כרוב לקוחותיך, גם לא התנסתי בעבר בחוזים לדיור מוגן וכך גם הורי, התלבטנו רבות אם להשקיע עוד כסף בעו״ד.
היום אני יכולה לומר ולהמליץ לאחרים שמתלבטים לקחת עו״ד (בפרט אם זו את) לעשות זאת בלי לחשוב פעמיים! החוזים של דיור מוגן ארוכים וסבוכים וכמות הנקודות שבהם ממש חסכת לנו כסף או דאגת לנו משפטית לא קטנה על אף שדיורים מוגנים אינם קלים ופתוחים לשינויים , בראייה של החוזה הסופי לעומת המקור יש כמה נק משמעותיות שלבדן מצדיקות את העלות שלך.
נוסיף על כך את הסבלנות שלך שישבת איתי ועם הורי להסביר כל סעיף ולתרגם, אמא שלי הודתה על כך מאוד! זה הרגיע אותה שהיא יודעת מול מה עומדת גם אם לעתים קשה לקבל את המציאות שמוגדרת בחוזה אך לפחות המציאות ברורה ומובנת ולזה לבד יש המון חשיבות לתחושת הבהירות והבטחון לי ולהורי.
ניסינו להגיע לחוזה מהר ואת נרתמת לחלוטין, היית זמינה, מקצועית ונחושה ותקתקת עניינים וגם כשאני כבר אמרתי לך ״עזבי נוותר על זה ועל זה אין לי כח להתווכח איתם״, לא ויתרת ובנחישותך משכת אותי ואת כולם איתך.

המון תודה על עבודה מקצועית ונעימה שניהם חשובים יחדיו!
מקווה שהורי יהנו במקומם החדש ושלא נצטרך לשוחח שוב בעתיד

המון תודה
ענת קיסל בשם הורי נילי ומיכאל


תאריך: ‏12/07/2016

לכב' עו"ד רקפת שפיים מרדכי,

עו"ד רקפת שפיים מרדכי נבחרה ע"י משפחתנו לטפל במו"מ מול אחד מבתי הדיור המוגן בגוש דן השייך לרשת בתי דיור מוגן, אשר בו בחרה אמנו לגור.
עו"ד רקפת הוכיחה לנו פעם אחר פעם במהלך המו"מ את בקיאותה, התמחותה ומיומנותה בתחום בתי הדיור המוגן וזכויות הדייר המוגן. מקצועיותה, נסיונה והידע הרב שהביאה עימה מתחום זה סייעו לנו להשיג חוזה נוח יותר מול בית הדיור המוגן ובעניינים רבים אף בסוגיות שלא נראו לנו כ"חשודות" או "טעונות תיקון". כל אלו, כמובן, עקב הכרותה מקרוב עם חוק זכויות הדייר המוגן, על נספחיו השונים והפרצות השונות בחוק זה.
עו"ד רקפת טיפלה בנאמנות ובמהירות רבה לא רק בהתנגדויותיה שלה לסעיפים שונים בהסכם, כפי שהוצג לנו ע"י בית הדיור המוגן, אלא אף בהשגות שהיו לנו, כבני המשפחה, להסכם זה.
ברצוננו להודות לך שוב על כל הטיפול בענייננו ולומר לך: יישר כוחך!

ניצן ב.


היי רקפת, בוקר טוב,

תודה בשמי ובשם אחיי ואחיותיי על הליווי הצמוד, המקצועי והאישי.
אין ספק, שניסיונך הרב בתחום נתן לנו בטחון ושקט.
ידעת גם לתת עצה ופתרון ברמה אישית והכל בנועם וסבלנות רבה.
אני בטוחה שכל פנייה לעו"ד בעתיד – את הראשונה אליה נפנה .

בברכת יום נפלא,
דורית


היי רקפת,

להלן מספר מילים על הטיפול שקיבלנו ממך בסוגיית הדיור המוגן
פנינו אליך לאור החששות המרובים שהיו לנו הקשורים להליכים של כניסתו של דב לדיור המוגן
מהרגע הראשון קיבלנו יחס מדהים, טיפול מקצועי, ענייני ומסור. והחשוב ביותר נתת לנו להרגיש בנח בכל הקשור לשיחות שלנו עם אחוזת בית
אנו מודים לך על האיכפתיות וההבנה ובמיוחד על הרגישות הרבה לדב ואלינו

הרבה תודה
נורית ודני


רקפת שלום,

ברצוננו להודות לך על כל אשר עשית לצורך חתימת ההסכם היום עם מגדלי הים התיכון.
טיפולך היעיל והמקצועי בנושא, יחד עם התנהלותך האנושית והרגועה עזרו לנו מאד בהבנת הדברים , וללא ספק הקלו על קבלת ההחלטה לחתימה.
כמובן שניפנה אליך בעת הצורך בכל עניין הנוגע לנושא.
בברכה,
לאה ורמי.


​‎


לעו"ד רקפת שפיים היקרה

רקפת שלום,
נפגשנו בהמשך להחלטתה של אמי לעבור לדיור מוגן, החלטה מורכבת ומשמעותית בחייה, אך גם עבורנו – בני המשפחה.
היו לנו חששות וסימני שאלה רבים הנוגעים למהלך, אך כבר בפגישה הראשונה השכלת, ברגישות הרבה שלך וכפי שהתברר בהמשך על סמך ניסיונך הרב בתחום. להסביר לנו את המשמעויות החוזיות והאישיות הקשורות במעבר לדיור המוגן. לאורך כל הדרך בלטה ההקפדה שלך על כל פרט ופרט, והדאגה שלך לטובתה ולרווחתה של אמא. במשך כל התהליך טיפלת בחוזה ביד אמונה, הארת והערת לנו נקודות רבות, שהביאו לבסוף לחתימת החוזה ולמעבר החלק והמסודר של אמא לדיור המוגן על כל אלה תודה גדולה לך בשם אמא ובשמנו הבנות.

למשרד עו"ד רקפת שפיים
ביקורת מאת נורית
ב-10/1/2014
ציון 5


ממליצה בחום על עו"ד רקפת שפיים – המתמחה בדיור מוגן

את עו"ד שפים הכרתי דרך אתר האינטרנט בו כתבה טיפים למי שמתעניין בדיור מוגן.
ה"טיפים" היו משמעותיים, מעשיים והופיעו בהם פרטים שבכלל לא חשבתי לבדוק בהתדיינות עם אנשי המכירות בבית הדיור המוגן אליו עברה אמא.
התקשרתי לרקפת מבלי להכיר יותר פרטים והשיחה הראשונה היתה כל כך נעימה, זורמת ויעילה כך שהחלטתי לבקש ממנה שתייצג אותנו בתהליך גיבוש נוסח החוזה הסופי. ביקשתי להיות מעורבת ורקפת עדכנה אותי בכל הפרטים – עולם ומלואו של ניסוחים מורכבים ונקודות לחידוד שלא הייתי מעלה בדעתי לפני. רקפת עדכנה אותי במהלך כל המו"מ, נענתה מיידית לשאלותיי וקיבלה מחמאות על מקצועיותה ועל נעם דרכיה גם ממנהלת המכירות בבית הדיור המוגן הותיק. אני ממליצה לכל מי שמתכוון להיכנס לדיור מוגן להשתמש בשירותיה של רקפת.
הניסיון שלה ויכולתה לחזות מצבים היפותטיים בהכירה את הדיור המוגן מבית – מאפשרת לה להבין פרטי פרטים שלקהל הרחב נראים פשוטים ומובנים מאליהם.

למשרד עו"ד רקפת שפיים
ביקורת מאת סימה
ב- 14/7/2013
ציון 5


המלצה על עו"ד דיור מוגן – עו"ד רקפת שפיים

רקפת יקרה,

השבוע סיימנו לחתום על הסכם מגורים בדיור מוגן עבור אימא שלנו. תהליך מורכב, משפטית ורגשית. תהליך המצריך סיוע ותמיכה , הן בנבכי הסוגיות המשפטיות והן במישור העסקי וכמובן בתהליך הרגשי.
וגילינו אותך..
עורכת דין נבונה ומקצועית, כמו גם רגישה ומבינה.
הבנת המורכבות של הדיור המוגן , בו את שולטת בצורה יוצאת דופן (וזאת אוכל אני לומר, כמי שמשמשת בצוותי הנהלה של דיורים מוגנים ובתי אבות בשנים האחרונות), הבנת החוק, יכולת תקשורת מצוינת עם  אנשי הדיור המוגן וכמובן  עם אימא ועמנו בני המשפחה , הביאה אותנו לחתימה מוצלחת של ההסכם.
יש בך שילוב יוצא דופן של מקצוענות , יכולת דיוק וירידה לפרטים עם רגישות אנושית יוצאת דופן.
בעיני המקצועיות, בלתי אפשרי לערוך הסכם בדיור המוגן , מבלי להכירו לעומק ממש כפי שאת מכירה את הענף.
תודה על הנשמה הגדולה שהבאת למשפחתנו, תודה על המקצועיות המיוחדת, על הליווי המשפטי והרגשי עד לחתימת החוזה , ומעבר אליו.
מאחלים לך ש"תמריאי" רחוק ותביאי את הצדק וההגינות גם אל הקשישים שזקוקים לה כל כך.
המוני תודות מכל הלב,
עודדה , איציק ורות


ייעוץ בהסכם דיור מוגן – רק אצל עו"ד רקפת שפיים

הגענו לרקפת שפיים לגמרי במקרה (מחיפוש באינטרנט) ליצוג בהסכם כניסה לדיור מוגן.
היא הצליחה לגייס אותנו כלקוחותיה בשיחה הטלפונית הראשונה ובהמשך התברר לנו שאכן יש סימוכין להחלטה שלנו ללכת איתה. רקפת היא מקצוענית אמיתית בתחום של הדיור המוגן.היא מכירה היטב את הרגולציות ושוחה בכל הפרטים. רקפת חרוצה מאין כמוה, יורדת לפרטים הכי קטנים, אסרטיבית ונלחמת בנחישות (וגם מגיעה לתוצאות !) כאשר יש שינויים או תוספות מהותיים בהסכמים ה״סטנדרטים״ לכאורה הללו. אפשר לסמוך על רקפת בעיניים עצומות שתעשה את העבודה ב-400%. מעל לכל, גם הוריי וגם אני מצאנו אישה מקסימה, חייכנית ונעימה שפשוט תענוג לקבל ממנה שירות ולעבוד איתה. בעקבות העסקה הזו החלטנו לקחת אותה לייצוג בעסקאות הבאות שהיו לנו במשפחה למכירת בתים. אני ממליצה על רקפת בלי שום היסוס לכל תחום שהיא עוסקת בו. היא פשוט עילוי !!.

למשרד עו"ד רקפת שפיים
ביקורת מאת פזית
ב- 05/6/2013
ציון 5


ממליצות מאוד על רקפת שפיים בעסקה לדיור מוגן

רוצות להודות לך על הטפול היעיל  העניני והנעים בהסכם כניסה לבית מוגן.
תוך כיומיים בלבד הצלחנו לסגור חוזה לשביעות רצוננו
וזאת בזכות החריצות המקצועיות והנועם שלך.
הרגשנו שיש מי שלוקח אחריות ומקדם את בקשותינו בנחישות ובאחריות
מאחלות לך הרבה הצלחה בהמשך
הברטוריות – פנינה אורית וניצה


המלצה חמה – על עו"ד רקפת שפיים מרדכי

ברצוננו להמליץ בפה מלא ובחום רב על עו"ד רקפת שפיים מרדכי. רקפת ליוותה אותנו בכל תהליך ההרשמה והחתימה על ההסכם לבית ההורים אליו החליטו הורינו המבוגרים לעבור. רקפת הקדישה את זמנה ,מרצה הרב,מקצועיותה המדהימה ורגישותה לצרכינו,וכל זאת בסבלנות רבה,פינוי זמן יוצא דופן יעילות וחריצות מעוררי השתאות. לצד בקיאותה אמינותה ומקצועיותה הרבות רקפת ניחנה באדיבות ואנושיות יוצאות דופן. נושא הדיור המוגן על צדדיו הרבים נהירים לה לגמרי, והרגשנו מאוד בטוחים ומאושרים בבחירתנו זו בה.

למשרד עו"ד רקפת מרדכי שפיים
ביקורת מאת עמית דינה ויעל
ב- 19/5/2013
ציון 4.9


תודה מקרב לב – לעו"ד רקפת שפיים

אני מבקשת להודות לך מקרב-לב על הטיפול האמיץ מול בית הדיור המוגן בו שוהה אמי. אילולא המאבק שניהלת בשמנו, אילולא השרות המקצועי, האחראי והמוסרי לא היינו זוכים לתוצאה המיוחלת והרווחית לה הגענו. תודה-תודה על כל אלו.

למשרד עו"ד רקפת מרדכי שפיים
ביקורת מאת ריבי שדות
ב- 22/3/2013
ציון 5


ממליצים בחום על עו"ד דיור מוגן

עו"ד רקפת שפיים מרדכי פעלה עבורנו בשתוף פעולה מלא לעריכת החוזה שלנו עם הדיור המוגן (הבית). נסיונה הרב ותושיתה חברו לבדיקת הנושא באופן יסודי והכנת חוזה ראוי עם הבית לשביעות רצוננו המלאה. על אופן פעילותה והשגת שתוף מלא עם הבית ראויה רקפת למלוא השבחים, תודתנו נתונה מקרב לב ומיטב האחולים להמשך עבודה פוריה בנושאי הדיור המוגן

למשרד עו"ד רקפת מרדכי שפיים
ביקורת מאת אביבה ועדו עברון
ב- 11/1/2013
ציון 5


תודה על ליווי במעבר לדיור מוגן

רקפת שפיים שלום, ברצוני להודות לך על שירות, ליווי, תמיכה ומקצועיות במעבר של אבי לדיור מוגן. מעבר הורים לדיור מוגן הינו הרבה מעבר לעסקה כלכלית. המעבר כרוך בהרבה רגשות, אמוציות בנוסף להיבט הכספי. טיפול משפטי בכניסת דייר לדיור מוגן שונה מטיפול משפטי בכל עסקת נדל"ן אחרת. תודה לך על הסבלנות וההקשבה בהבנת הקשיים הרגשיים מאידך ועל טיפול משפטי מקצועי מחד. אין ספק שטיפול משפטי בדיור מוגן דורש התמחות והתמקצעות מיוחדת .

למשרד עו"ד רקפת מרדכי שפיים
ביקורת מאת טל דותן טלמור
ב- 4/12/2012
ציון 5


לעו"ד רקפת שפיים – תודה על ההשקעה והמסירות

רצינו להודות לך על העבודה וההשקעה הרבה שלך בייצוג ההורים בהסכם מול פרוטיאה. עשית עבודה מקצועית מעולה בנועם הליכות וברגישות.
תודה רבה.

מאת דבורה, צבי, גדעון, הילה ואסף שמר


רקפת שלום

אני רוצה בשמי ובשם הורי להודות לך על הטיפול שלך בחוזה שלהם מול הדיור המוגן .
עשית עבודה מקצועית , היה נעים לעבוד איתך , חסכת לנו אלפי שקלים , ונתת לנו את הביטחון , שאפשר לחתום על החוזה ללא חשש , לאחר שהכנסת בו את השינויים המתבקשים .
אין לי ספק שבלעדייך , לא היה להורים שלי אומץ לבצע את המעבר לדיור המוגן , ואת בהחלט עושה עבודת קודש , לייצג אנשים מבוגרים
מול מערכות גדולות ומנוסות !

יישר כוח

דב ושרה מרקו
והילדים שמוליק איתן ודליה


ממליצה על עו"ד דיור מוגן –

לכבוד עו"ד רקפת שפיים

ברצוני להודות לך על הייצוג המשפטי ועל הטיפול המסור אשר העמדת לרשותנו.
בנוסף ליידע המקצועי, הרשמת אותנו בגישתך האנושית והסבלנית ובכישוריך
לפתור כל בעיה הדורשת טיפול או דיון מול הצד האחר.
נדיר למצוא את השילוב בין איש מקצוע מעולה הפועל גם ממניעים אנושיים.

תודה מקרב לב,
נילי טל-שחר


עו"ד רקפת שפיים מרדכי-  המלצה על עו"ד לחוזה דיור מוגן

רקפת יקרה,
ברצוני להודות לך על העבודה המקצועית והמסורה שנעשתה על ידך בקשר עם ההסכם שחתמנו עם בית הדיור המוגן (הבית ברמת השרון) עבור אמי.
לוח הזמנים המצומצם שעמד לרשותנו לחתימה על החוזה חייב עבודה מאומצת ורצופה מול בית הדיור ולעיתים גם לתוך הלילה. עמדת בכל אלה במסירות, בנחישות ובמקצועיות.
אני שמח שהצלחנו לסיים את במו"מ במועד תוך שמירה אופטימלית על זכויותינו . שוב תודה
איציק שגיבלרקפת היקרה,

פניתי אלייך לליווי משפטי של מעבר הורינו לדיור מוגן עצמאי. עשיתי זאת לאחר ששוחחתי עם כמה משרדים אחרים, ובשיחה הקצרה איתך התרשמתי מייד מן הענייניות והמקצועיות שלך והחלטתי בו במקום שאת תהיי עורכת הדין שתלווה אותנו בתהליך שצריכים הוריי לעבור, שהוא מטבע הדברים מורכב ורגיש.
כפי שתחושת הבטן שלי ושל אחי ניבאה – לא התבדינו. אני עצמי עורכת דין מתחום אחר ופגשתי בעבודתי עורכי דין רבים, ואני יודעת לזהות מצויינות מקצועית ורמה אנושית גבוהה כשאני נתקלת בה. אחי ואנוכי נוכחנו כי כזו את. מקצוענית ובקיאה בתחום, קשובה, סבלנית, שירותית וזמינה באופן יוצא דופן, ומעל הכול אדם מלבב ומקסים. הוריי התאהבו בך מייד כשפגשו בך וחשו שהם בידיים טובות. וכך היה.
נותר לנו רק להודות לך על העבודה המקצועית לעילא, ועל האנושיות והרגישות שהפגנת בטיפול בענייננו.
אשמח להמליץ עלייך בכל לב לכל מי שיבקש לשוחח עמי.

בברכה
אפרת

אייקון מכתבי תודה

לקוחותיי ממליצים

אנחנו מודים לך על העבודה שעשית למעננו בשני נושאים:
1. מעבר לדיור מוגן : ברור לנו שבלעדייך היינו מפספסים חלק מהפרטים החשובים. השליטה שלך בתחום הדיור המוגן היתה לנו לעזר רב.
2. מכירת דיר תנו : גם כאן הכל זרם למישרין וההסכם שהגעת אליו עם הקונים היה הוגן כלפי שני הצדדים.
מעבר לביצוע המושלם מצאנו בך מקור של ידע, נועם הליכות, ואדם כלבבנו. מאחלים לך שתמשיכי ככה ותוסיפי עוד לקוחות מרוצים כמונו.

בברכה,
מינה וחיים ניסני
תודה רבה על טיפול מסור וליווי אישי במשא ומתן מול בית הדיור המוגן בו בחרתי לגור.
התנהלותך המקצועית והנעימה עזרה לנו להבין ולפשט את החוזה הארוך והסבוך.
בזכות ניסונך הרב בתחום הצלחנו להכיר מה זכויותי בעת הכניסה לבית דיור מוגן.

תודה על הכל,
נורה רינסקי
השבוע סיימנו לחתום על הסכם מגורים בדיור מוגן עבור אימא שלנו. תהליך מורכב, משפטית ורגשית. תהליך המצריך סיוע ותמיכה , הן בנבכי הסוגיות המשפטיות והן במישור העסקי וכמובן בתהליך הרגשי. וגילינו אותך.. עורכת דין נבונה ומקצועית, כמו גם רגישה ומבינה. הבנת המורכבות של הדיור המוגן , בו את שולטת בצורה יוצאת דופן (וזאת אוכל אני לומר, כמי שמשמשת בצוותי הנהלה של דיורים מוגנים ובתי אבות בשנים האחרונות), הבנת החוק, יכולת תקשורת מצוינת עם אנשי הדיור המוגן וכמובן עם אימא ועמנו בני המשפחה , הביאה אותנו לחתימה מוצלחת של ההסכם. יש בך שילוב יוצא דופן של מקצוענות , יכולת דיוק וירידה לפרטים עם רגישות אנושית יוצאת דופן. בעיני המקצועיות, בלתי אפשרי לערוך הסכם בדיור המוגן , מבלי להכירו לעומק ממש כפי שאת מכירה את הענף. תודה על הנשמה הגדולה שהבאת למשפחתנו, תודה על המקצועיות המיוחדת, על הליווי המשפטי והרגשי עד לחתימת החוזה , ומעבר אליו. מאחלים לך ש"תמריאי" רחוק ותביאי את הצדק וההגינות גם אל הקשישים שזקוקים לה כל כך.
המוני תודות מכל הלב,
עודדה , איציק ורות
רוצות להודות לך על הטפול היעיל העניני והנעים בהסכם כניסה לבית מוגן. תוך כיומיים בלבד הצלחנו לסגור חוזה לשביעות רצוננו וזאת בזכות החריצות המקצועיות והנועם שלך. הרגשנו שיש מי שלוקח אחריות ומקדם את בקשותינו בנחישות ובאחריות.
מאחלות לך הרבה הצלחה בהמשך הברטוריות – פנינה אורית וניצה
אני מבקשת להודות לך מקרב-לב על הטיפול האמיץ מול בית הדיור המוגן בו שוהה אמי. אילולא המאבק שניהלת בשמנו, אילולא השרות המקצועי, האחראי והמוסרי לא היינו זוכים לתוצאה המיוחלת והרווחית לה הגענו. תודה-תודה על כל אלו.

למשרד עו"ד רקפת שפיים
ביקורת מאת ריבי שדות
ב- 22/3/2013 ציון 5
הקודם
הבא
אנחנו מודים לך על העבודה שעשית למעננו בשני נושאים:
1. מעבר לדיור מוגן : ברור לנו שבלעדייך היינו מפספסים חלק מהפרטים החשובים. השליטה שלך בתחום הדיור המוגן היתה לנו לעזר רב.
2. מכירת דיר תנו : גם כאן הכל זרם למישרין וההסכם שהגעת אליו עם הקונים היה הוגן כלפי שני הצדדים.
מעבר לביצוע המושלם מצאנו בך מקור של ידע, נועם הליכות, ואדם כלבבנו. מאחלים לך שתמשיכי ככה ותוסיפי עוד לקוחות מרוצים כמונו.

בברכה,
מינה וחיים ניסני
תודה רבה על טיפול מסור וליווי אישי במשא ומתן מול בית הדיור המוגן בו בחרתי לגור.
התנהלותך המקצועית והנעימה עזרה לנו להבין ולפשט את החוזה הארוך והסבוך.
בזכות ניסונך הרב בתחום הצלחנו להכיר מה זכויותי בעת הכניסה לבית דיור מוגן.

תודה על הכל,
נורה רינסקי
הגעתי לרקפת דרך חיפוש אינטרנטי – מעט משונה כאשר מחפשים עורך דין
מעבר לדיור מוגן הוא תהליך מורכב, מרובה חששות, ויקר.
רקפת התגלתה כעזרה המיטבית: הרבה הבנה ונסיון, הבנה איך מערכת הדיור המוגן עובדת, על מה להקפיד ואיך ניתן לשנות את החוזה ה "סטנדרטי" שלא משנים אותו.
בנוסף, המון אמפטיה והבנה לצרכים הריגשיים – עזרה אמיתית.

המלצה גורפת
ערן ג.
עו"ד רקפת שפיים מרדכי נבחרה ע"י משפחתנו לטפל במו"מ מול אחד מבתי הדיור המוגן בגוש דן השייך לרשת בתי דיור מוגן, אשר בו בחרה אמנו לגור. עו"ד רקפת טיפלה בנאמנות ובמהירות רבה לא רק בהתנגדויותיה שלה לסעיפים שונים בהסכם, כפי שהוצג לנו ע"י בית הדיור המוגן, אלא אף בהשגות שהיו לנו, כבני המשפחה, להסכם זה. ברצוננו להודות לך שוב על כל הטיפול בענייננו ולומר לך: יישר כוחך!

ניצן ב.
תודה בשמי ובשם אחיי ואחיותיי על הליווי הצמוד, המקצועי והאישי. אין ספק, שניסיונך הרב בתחום נתן לנו בטחון ושקט. ידעת גם לתת עצה ופתרון ברמה אישית והכל בנועם וסבלנות רבה. אני בטוחה שכל פנייה לעו"ד בעתיד – את הראשונה אליה נפנה .

בברכת יום נפלא, דורית
ברצוננו להודות לך על כל אשר עשית לצורך חתימת ההסכם היום עם מגדלי הים התיכון. טיפולך היעיל והמקצועי בנושא, יחד עם התנהלותך האנושית והרגועה עזרו לנו מאד בהבנת הדברים , וללא ספק הקלו על קבלת ההחלטה לחתימה. כמובן שניפנה אליך בעת הצורך בכל עניין הנוגע לנושא.

בברכה,
לאה ורמי.
את עו"ד שפים הכרתי דרך אתר האינטרנט בו כתבה טיפים למי שמתעניין בדיור מוגן. ה"טיפים" היו משמעותיים, מעשיים והופיעו בהם פרטים שבכלל לא חשבתי לבדוק בהתדיינות עם אנשי המכירות בבית הדיור המוגן אליו עברה אמא. התקשרתי לרקפת מבלי להכיר יותר פרטים והשיחה הראשונה היתה כל כך נעימה, זורמת ויעילה כך שהחלטתי לבקש ממנה שתייצג אותנו בתהליך גיבוש נוסח החוזה הסופי. ביקשתי להיות מעורבת ורקפת עדכנה אותי בכל הפרטים – עולם ומלואו של ניסוחים מורכבים ונקודות לחידוד שלא הייתי מעלה בדעתי לפני. רקפת עדכנה אותי במהלך כל המו"מ, נענתה מיידית לשאלותיי וקיבלה מחמאות על מקצועיותה ועל נעם דרכיה גם ממנהלת המכירות בבית הדיור המוגן הותיק. אני ממליצה לכל מי שמתכוון להיכנס לדיור מוגן להשתמש בשירותיה של רקפת. הניסיון שלה ויכולתה לחזות מצבים היפותטיים בהכירה את הדיור המוגן מבית – מאפשרת לה להבין פרטי פרטים שלקהל הרחב נראים פשוטים ומובנים מאליהם.

למשרד עו"ד רקפת שפיים
ביקורת מאת סימה
ב-10/1/2014 ציון 5
השבוע סיימנו לחתום על הסכם מגורים בדיור מוגן עבור אימא שלנו. תהליך מורכב, משפטית ורגשית. תהליך המצריך סיוע ותמיכה , הן בנבכי הסוגיות המשפטיות והן במישור העסקי וכמובן בתהליך הרגשי. וגילינו אותך.. עורכת דין נבונה ומקצועית, כמו גם רגישה ומבינה. הבנת המורכבות של הדיור המוגן , בו את שולטת בצורה יוצאת דופן (וזאת אוכל אני לומר, כמי שמשמשת בצוותי הנהלה של דיורים מוגנים ובתי אבות בשנים האחרונות), הבנת החוק, יכולת תקשורת מצוינת עם אנשי הדיור המוגן וכמובן עם אימא ועמנו בני המשפחה , הביאה אותנו לחתימה מוצלחת של ההסכם. יש בך שילוב יוצא דופן של מקצוענות , יכולת דיוק וירידה לפרטים עם רגישות אנושית יוצאת דופן. בעיני המקצועיות, בלתי אפשרי לערוך הסכם בדיור המוגן , מבלי להכירו לעומק ממש כפי שאת מכירה את הענף. תודה על הנשמה הגדולה שהבאת למשפחתנו, תודה על המקצועיות המיוחדת, על הליווי המשפטי והרגשי עד לחתימת החוזה , ומעבר אליו. מאחלים לך ש"תמריאי" רחוק ותביאי את הצדק וההגינות גם אל הקשישים שזקוקים לה כל כך.
המוני תודות מכל הלב,
עודדה , איציק ורות
רוצות להודות לך על הטפול היעיל העניני והנעים בהסכם כניסה לבית מוגן. תוך כיומיים בלבד הצלחנו לסגור חוזה לשביעות רצוננו וזאת בזכות החריצות המקצועיות והנועם שלך. הרגשנו שיש מי שלוקח אחריות ומקדם את בקשותינו בנחישות ובאחריות.
מאחלות לך הרבה הצלחה בהמשך הברטוריות – פנינה אורית וניצה
אני מבקשת להודות לך מקרב-לב על הטיפול האמיץ מול בית הדיור המוגן בו שוהה אמי. אילולא המאבק שניהלת בשמנו, אילולא השרות המקצועי, האחראי והמוסרי לא היינו זוכים לתוצאה המיוחלת והרווחית לה הגענו. תודה-תודה על כל אלו.

למשרד עו"ד רקפת שפיים
ביקורת מאת ריבי שדות
ב- 22/3/2013 ציון 5
רצינו להודות לך על העבודה וההשקעה הרבה שלך בייצוג ההורים בהסכם מול פרוטיאה. עשית עבודה מקצועית מעולה בנועם הליכות וברגישות. תודה רבה.

מאת דבורה, צבי, גדעון, הילה ואסף שמר
ברצוני להודות לך על הייצוג המשפטי ועל הטיפול המסור אשר העמדת לרשותנו. בנוסף ליידע המקצועי, הרשמת אותנו בגישתך האנושית והסבלנית ובכישוריך לפתור כל בעיה הדורשת טיפול או דיון מול הצד האחר. נדיר למצוא את השילוב בין איש מקצוע מעולה הפועל גם ממניעים אנושיים. תודה רבה.

תודה מקרב לב,
נילי טל-שחר
רקפת יקרה, ברצוני להודות לך על העבודה המקצועית והמסורה שנעשתה על ידך בקשר עם ההסכם שחתמנו עם בית הדיור המוגן (הבית ברמת השרון) עבור אמי. לוח הזמנים המצומצם שעמד לרשותנו לחתימה על החוזה חייב עבודה מאומצת ורצופה מול בית הדיור ולעיתים גם לתוך הלילה. עמדת בכל אלה במסירות, בנחישות ובמקצועיות. אני שמח שהצלחנו לסיים את במו"מ במועד תוך שמירה אופטימלית על זכויותינו .

שוב תודה

איציק שגיב
הקודם
הבא
דילוג לתוכן