דיור מוגן

גיל שלישי
גיל שלישי
דיור מוגן
דיור מוגן

דיור מוגן

מעבר לדיור מוגן כרוך בהרבה חששות, רגשות מעורבים ואי ודאות. התפקיד שלנו במשרד הוא להפיג את החששות ולייצר ודאות ובטחון עבור לקוחותינו. לא רק זאת, אלא שבמשא ומתן עם בית הדיור המוגן ישנם פערי מידע מהותיים ומובנים בין בית הדיור המוגן לבין הלקוחות. תפקידנו במשרד הוא לגשר על פערי המידע ולהוביל עבורכם את המשא ומתן מול בית הדיור המוגן כדי שאתם תוכלו לישון בשקט. אנחנו כאן לעזור לכם בצעד המשמעותי שאתם עושים וללכת אתכם יד ביד עד לחתימה על הסכם המיטב עמכם. אנחנו נפתח עבורכם את כל המוקשים, נעזור לכם לקבל החלטות נכונות ומבוססות.

עסקת דיור מוגן היא אחת העסקאות המורכבות והרגישות שאדם יבצע בחייו.

דיור מוגן הוא תחום ספציפי מאוד ומאופיין בעולם מושגים שונה וייחודי. חוזה דיור מוגן אינו דומה לשום חוזה אחר שאדם נפגש בו טרם לכן ולמעשה האדם מוצא עצמו נדרש ללמוד תחום שזר לו לחלוטין בשלב מאוד רגיש בחייו.

חתימה על חוזה דיור מוגן מחייבת תשומת לב רבה לפרטים, אף יותר מבעת רכישת דירה. הסכם דיור מוגן מעגן בתוכו את הסדרי התשלום, ביטחונות, תנאים כלכליים וכן את כל התנאים הנלווים מעצם השהות בפרויקט שאמור לספק שירותים ייחודיים- דבר הופך את ההסכם לבעל חשיבות רבה ובעל השלכות כלכליות נרחבות עבור הדייר ועבור בני משפחתו.

על כן, דרך המלך היא קבלת ליווי מאיש מקצוע הבקיא היטב בתחום מכלל האספקטים שלו.

צוות המשרד מכיר את התחום לפני ולפנים, את כל המוקשים האופציונאליים ויודע לייצר פתרונות יצירתיים המשרתים את לקוחותינו הן במישור הכלכלי והן במישור המשפטי.

כדי להבטיח ליווי מקצועי ובלתי מתפשר, פיתחנו במשרדנו מתודת עבודה מאוד יסודית, היורדת לפרטים הקטנים של העסקה, מבטיחה וודאות והתאמת החוזה לצרכי הלקוחות. במהלך הדרך אנחנו אמונים על הבהרת המונחים המשפטיים הכרוכים בהתקשרות המשפטית, מפרקים מוקשים אופציונאליים ומתרגמים את המשמעויות הכלכליות הכרוכות במעבר. המומחיות שלנו היא התאמת החוזה לצרכי הלקוח תוך שימת דגש מלאה לא רק על הקיים בחוזה אלא על מה שאינו כלול בו ונדרש.

ייעוץ משפטי במעבר לדיור מוגן

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ליווי מקצועי.

ליווי בייזום והקמה בפרויקטים של דיור מוגן

יישוב סכסוכים בין דיירים לבין בית הדיור מוגן

יישוב סכסוכים בין דיירים לבין בית הדיור מוגן

דילוג לתוכן